اخبار و اطلاعیه ها

پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۷ و ماقبل

پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۳۹۷ و ماقبل

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۰ اخبار اخبار داغ
با توجه به محدودیت اعتبار ردیف پاداش پایان خدمت بازنشستگان وزارت عتف و لزوم اعمال مدیریت بر توزیع آن، ابلاغ اعتبار به دانشگاه ها، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری برای بازنشستگان ماقبل سال ۱۳۹۷ بطور کامل و برای بازنشستگان فروردین ماه سال ۱۳۹۷ با مبالغ بالای صد میلیون تومان بصورت علی الحساب انجام شده است. بدیهی است با دریافت اعتبارات بیشتر نسبت به پرداخت کامل پاداش پایان خدمت همکاران محترم اقدام خواهد شد.
تکمیل و ارسال فرم مندرج در سامانه bugetforms

تکمیل و ارسال فرم مندرج در سامانه bugetforms

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۰:۰۰ اخبار اخبار داغ
کلیه دانشگاهها و مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارکهای علم و فناوری نسبت به تکمیل و ارسال فرم مندرج در سامانه bugetforms حداکثر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۹۸/۰۲/۰۹ اقدام نمایند.(اطلاعات نام کاربری و پسورد در سامانه فرم های بودجه تغییری نسبت به قبل نداشته است) آدرس سامانه https://budgetforms.msrt.ir توضیحات تکمیلی: ۱- دریافتی قبلی از خزانه : تجمیع آخرین دریافتی از خزانه در اسفند ۹۷ می باشد. ۲- آخرین دریافتی (از محل حساب ذخیره ارزی): آخرین درافتی که بابت سال ۹۷ در فروردین ۹۸ دریافت شده است.
نشست دبیران برنامه و بودجه مناطق مورخ ۹۷/۱۰/۱۶

نشست دبیران برنامه و بودجه مناطق مورخ ۹۷/۱۰/۱۶

۰۱ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۰۰ اخبار
نشست دبیران برنامه و بودجه دانشگاهها ، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارکهای علم و فناوری در سالن جلسات دفتر معاونت اداری،مالی و مدیریت منابع روز یکشنبه ۱۶/۱۰/۹۷ برگزار شد. آقای دکتر نظرپور معاون محترم اداری، مالی و مدیریت منابع، توضیحاتی در خصوص ۱) اعتبارات لایحه بودجه ۹۸ و ۲) مبادله بودجه تفصیلی ارائه و تاکید نمودند که بودجه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی باید بر مبنای شاخص های مدل تعیین و توزیع بودجه عملکرد محور دانشگاهها انجام شده و بودجه تفصیلی باید بر اساس قانون هیات امنا تا پایان شهریور ماه هر سال ابلاغ شود.(برای دسترسی به صورت جلسه از لینک مربوطه در متن خبر استفاده نمائید.)