اعلام آخرین فرصت ثبت داده های بازنشستگان سال ۱۳۹۸ در سامانه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی

۱۹ خرداد ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۱ کد : ۵۵۱۸۱ اخبار اخبار داغ
تعداد بازدید:۵۱۰
اعلام آخرین فرصت ثبت داده های بازنشستگان سال ۱۳۹۸ در سامانه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی

کلیه دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری:

 

"آخرین فرصت ثبت  داده های مربوط به بازنشستگان سال 1398، در سامانه پاداش پایان خدمت بازنشستگان آموزش عالی"

 

برنامه زمان بندی فعالیت های مربوط به پاداش پایان خدمت به شرح جدول پیوست (لینک دانلود فایل) می باشد. دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری فرصت دارند حداکثر تا تاریخ 26 خرداد 1399  نسبت به ثبت اطلاعات بازنشستگانی که تاکنون اطلاعات آن ها را در سامانه پاداش وزارت علوم ثبت نکرده اند، اقدام نمایند.

همچنین رعایت ملاحظات ذیل الزامی می باشد:

1- به منظور پیگیری آخرین اخبار مربوط به پاداش پایان خدمت، حتما به صورت مستمر پرتال دفتر برنامه و بودجه، تشکیلات و تحول اداری را ردیابی فرمایید.

2- مهلت ثبت ردیف جدید در سامانه پاداش پایان خدمت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. عدم ثبت اطلاعات بازنشستگان در مهلت مقرر به معنی عدم تامین اعتبار، پیگیری و پرداخت پاداش جاماندگان در سال جاری خواهد بود.

3- آخرین مهلت تکمیل نواقص اسناد الصاقی در سامانه پاداش پایان خدمت، 31 مرداد سال جاری می باشد و این فرصت به هیچ وجه تمدید نخواهد شد و در صورتی که اسناد و داده های مربوط به ردیف های ایجاد شد، تا پایان تاریخ مورد اشاره تکمیل نشود، ردیف مذکور از سامانه حذف و تامین و پرداخت پاداش نامبرده در سال 1399 امکان پذیر نمی باشد.

4- مسئولیت صحت داده ها (از جمله شماره شبا، کد ملی، سنوات قابل قبول برای پرداخت پاداش و تاریخ بازنشستگی)، اسناد و مبالغ تعیین شده برای پاداش پایان خدمت بازنشستگان به عهده دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری می باشد.

5- با توجه به راه اندازی سامانه پاداش پایان خدمت و برآورد و پرداخت پاداش براساس داده های مندرج در آن، به مکاتباتی که در سامانه ثبت نشده باشند، ترتیب اثر داده نخواهد شد.

6- دفتر برنامه و بودجه، تشکیلات و تحول اداری وزارت عتف (با شماره داخلی 3314 جناب آقای بابائی پیله رود)، هر روز از ساعت 14 الی 16 پاسخگوی سوالات و رفع ابهامات احتمالی موسسات می باشد.

7- با توجه به عدم امکان پاسخگویی حضوری این دفتر به بازنشستگان عزیز، خواهشمند است دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی، موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری نسبت به اطلاع رسانی موضوع به ایشان اقدام مقتضی را معمول فرمایند.


لینک دانلود فایل

( ۱ )