تکمیل و ارسال فرم های مربوط به پیش بینی درآمد اختصاصی سال 96 توسط دانشگاه ها موسسات آموزش عالی پژوهشی و فناوری

۲۷ مهر ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۹ کد : ۸۳۱۹ اخبار
تعداد بازدید:۷۷۲
روساء و سرپرستان محترم دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری      با توجه به فعال شدن فرم های مربوط به پیش بینی درآمد اختصاصی سال 1396 دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، ...

روساء و سرپرستان محترم دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری

     با توجه به فعال شدن فرم های مربوط به پیش بینی درآمد اختصاصی سال 1396 دانشگاه ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری در سامانه لایحه بودجه مندرج در سایت سازمان برنامه و بودجه، خواهشمند است دستور فرمائید علاوه بر تکمیل و ارسال اطلاعات مربوط در سامانه مذکور، نسبت به ارسال نسخه ای از فرم پیش بینی درآمد اختصاصی آن موسسه به کارشناس مربوط در دفتر برنامه، بودجه و تشکیلات اقدام لازم بعمل آورند.

   لازم به ذکر است با توجه به محدودیت سقف اعتبار ردیف مازاد درآمداختصاصی در اختیار وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، می بایست دانشگا ها، موسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری نسبت به پیش بینی متناسب و دقیق اعتبار درآمد اختصاصی سال آینده آن موسسه اقدام نمایند.

تذکر:

 با توجه به اینکه فرم‌های پیش‌بینی درآمد اختصاصی موسسات پژوهشی و پارک‌ها به سامانه وزارت عتف ارسال شده است این موسسات می بایست نسبت به تکمیل جدول پیوست و ارسال آن به کارشناس مربوط خانم کریمی اقدام ، تا اطلاعات آنها توسط وزارت در سامانه درج گردد.

پیش بینی درآمد اختصاصی.xlsxپیش بینی درآمد اختصاصی.xlsx

( ۱ )